Про скасування реєстрації кандидатів в депутати Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 09.10.2020 16:39

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт Брусилів

6 жовтня 2020 року                                                                                                               № 66

До Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії надійшли заяви кандидатів у депутати Житомирської районної ради Блощицької В. В., Сичовой В. О., Клинчука Ю. В., від Житомирської  регіональної організації Політичної партії «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»,  про відмову балотуватися.

Згідно статті 231 п.1 пп.1 Виборчого кодексу України Житомирська районна територіальна виборча комісія Житомирської області

Постановляє:

1.Скасувати реєстрацію кандидатів в депутати Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області:

Блощицька В. В. - від Житомирської  регіональної організації Політичної партії «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»,

Сичова В. О. - від Житомирської  регіональної організації Політичної партії «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»,

Клинчук Ю. В. - від Житомирської  регіональної організації Політичної партії «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

2. Надати відомості про скасування реєстрації кандидатів в депутати Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області  відділу ведення Державного реєстру виборців Брусилівської районної адміністрації Житомирської області для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

3. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради.

.

Голова виборчої комісії                                                                                                Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                                                       Потійчук В.О.