МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

64

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180184   с. Яструбенька, с. Дубрівка, с. Яструбна

Голова комісії:         Джигир Наталія Юріївна ( 1963 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Заступник голови комісії:     Ігнатюк Світлана Василівна ( 1984 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар                   Галиневська Ольга Вячеславівна ( 1987 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Члени комісії:

Дяченко Олена Миколаївна ( 1960 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Вознюк Микола Степанович ( 1967 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Вознюк Василь Степанович ( 1970 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Шпортко Олександр Петрович ( 1970 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Дяченко Володимир Валентинович ( 1981 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Чиж Тетяна Вікторівна ( 1982 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.