Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180182   с. Хомутець, с. Краківщина

Дата: 09.10.2020 16:36

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

62

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180182   с. Хомутець, с. Краківщина

Голова комісії:         Гончарук Любов Дмитрівна   ( 1961 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Заступник голови комісії:     Климович Анастасія Олександрівна ( 1999 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС».

Секретар                   Заїка Надія Миколаївна ( 1966 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Члени комісії:

Романюк Тетяна Миколаївна ( 1968 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Приходько Людмила Григорівна ( 1971 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Нечипоренко Оксана Володимирівна ( 1977 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Кучеренко Тетяна Вячеславівна ( 1988 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Кочеткова Аліна Андріївна ( 1992 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Гамза Богдан Володимирович ( 1995 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.