Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180179   с. Йосипівка

Дата: 09.10.2020 16:31

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

59

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180179   с. Йосипівка

Голова комісії:         Ніц Віта Францівна ( 1970 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Заступник голови комісії:     Кудрявець Тетяна Вікторівна ( 1991 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар                   Дяченко Ганна Антонівна ( 1960 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Члени комісії:

Ніц Анатолій Анатолійович ( 1967 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Козакова Ірина Анатоліївна ( 1976 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Степанюк Марія Вікторівна ( 1994 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Романюк Лілія Олександрівна ( 1992 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.