Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180180   с. Високе

Дата: 09.10.2020 16:33

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

60

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180180   с. Високе

Голова комісії:         Гетманенко Ірина Михайлівна ( 1965 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісії:     Михайлівська Ольга Степанівна ( 1961 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Секретар                   Гончаренко Дмитро Михайлович ( 1952 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Члени комісії:

Шлапак Людмила Вікторівна ( 1966 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Тененіка Олена Павлівна ( 1971 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Руденко Людмила Олександрівна   ( 1973 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Гуцуляк Юлія Володимирівна ( 1988 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Іващенко Галина Миколаївна ( 1991 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.