Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180178   с. Ставише

Дата: 09.10.2020 16:30

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

58

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180178   с. Ставише

Голова комісії:         Григоренко Людмила Петрівна ( 1954 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Заступник голови комісії:     Заєць Людмила Антонівна ( 1957 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Секретар                   Старовойт-Онищук Ольга Василівна ( 1984 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Члени комісії:

Ткач Юрій Миколайович ( 1960 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Салмаш Олена Борисівна ( 1966 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Омельяненко Галина Геннадіївна ( 1972 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Капустей Іван Юрійович ( 1977 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.