Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180173   с. Пилипонка

Дата: 09.10.2020 16:25

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

53

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180173   с. Пилипонка

Голова комісії:         Байдюк Ірина Миколаївна ( 1996 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС».

Заступник голови комісії:     Кральковська Оксана Володимирівна ( 1969 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Секретар                   Зайченко Галина Іванівна ( 1964 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Члени комісії:

Піддубна Тетяна Парфенівна ( 1965 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Байдюк Микола Васильович ( 1974 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Байдюк Марія  Петрівна ( 1978 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Коковін Олександр Володимирович ( 1987 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Кральковська Людмила Сергіївна ( 1993 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.