Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180174   с. Скочище, с-ще Скочище

Дата: 09.10.2020 16:26

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

54

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180174   с. Скочище, с-ще Скочище

Голова комісії:         Савчук Сергій Анатолійович ( 1984 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС».

Заступник голови комісії:     Сібельова Валентина Павлівна ( 1954 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Секретар                   Білоус Антоніна Олександрівна ( 1963 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Члени комісії:

Батенчук Валентина Антонівна ( 1954 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Мірошніченко Галина Францівна ( 1962 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Криницька Інна Володимирівна ( 1969 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Барабаш Світлана Миколаївна ( 1970 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Стеценко Антоніна Василівна ( 1982 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Ткачук Ганна Валентинівна ( 1995 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.