Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180171   с. Привороття

Дата: 09.10.2020 16:24

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

51

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180171   с. Привороття

Голова комісії:         Стаднюк Олег Дмитрович ( 1979 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Заступник голови комісії:     Максименко Тетяна Сергіївна ( 1969 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Секретар                   Ушенок Галина Валентинівна ( 1968 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Члени комісії:

Вдовенко Валентина Григорівна ( 1970 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Марієвська Людмила Петрівна ( 1973 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Черепинець Олена Анатоліївна ( 1975 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Титаренко Надія Василівна ( 1983 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Угніч Єлизавета Костянтинівна ( 2000 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.