Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180169   с. Осівці

Дата: 09.10.2020 16:21

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

49

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180169   с. Осівці

Голова комісії:         Іваненко Олена Миколаївна ( 1983 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Заступник голови комісії:     Кравчук Марія Іванівна ( 1960 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Секретар                   Василенко Оксана Василівна ( 1991 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Члени комісії:

Роговенко Тетяна Анатоліївна ( 1970 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Кучеренко Світлана Петрівна ( 1971 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Кузьменко Оксана Констянтинівна ( 1987 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Стахів Наталія Павлівна ( 1988 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Готинян Олена Петрівна ( 1991 р.н.) -  від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.