Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180167   с. Озера, с. Мар’янівка

Дата: 09.10.2020 16:20

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

47

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180167   с. Озера, с. Мар’янівка

Голова комісії:         Приходько Олена Омельянівна ( 1959 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Заступник голови комісії:     Блощицька Валентина Іванівна ( 1965 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Секретар                   Новіцька Катерина Миколаївна ( 1978 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Члени комісії:

Пилипчук Анатолій Миколайович ( 1958 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Єрмоленко Катерина Федорівна ( 1959 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Соколова Наталія Вікторівна ( 1962 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Терещук Надія Дмитрівна ( 1965 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Філатьєва Наталія Анатоліївна ( 1986 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» Грибова Катерина Іванівна ( 1996 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.