Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180170   с. Покришів

Дата: 09.10.2020 16:22

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

50

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180170   с. Покришів

Голова комісії:         Бабійчук Дарина Володимирівна ( 1998 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Заступник голови комісії:     Бабінчук Юлія Степанівна ( 1972 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Секретар                   Гудзь Анастасія Володимирівна ( 1991 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС».

Члени комісії:

Мидловець Надія Василівна ( 1960 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Онопрієнко Олена Миколаївна ( 1968 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Курильчук Олена Анатоліївна ( 1978 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Стаднюк Інга Євгенівна ( 1978 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Корсун Марина Василівна ( 1984 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Хоруженко Марія Олександрівна ( 1996 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.