Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180165   с. Морозівка, с. Малинівка

Дата: 09.10.2020 16:18

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

45

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180165   с. Морозівка, с. Малинівка

Голова комісії:         Колодич Надія Іванівна ( 1990 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Заступник голови комісії:     Стельникович Марія Романівна ( 1968 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Секретар                   Корсакова Валентина Іванівна ( 1955 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Члени комісії:

Малиневська Любов Костянтинівна ( 1960 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Андреєва Антоніна Францівна ( 1969 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Барсук Єлизавета Іванівна ( 1972 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Шевчук-Корсакова Інна Сергіївна ( 1980 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Подшибякін  Микола Васильович ( 1982 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.