Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180164   с. Містечко, с. Ковганівка

Дата: 09.10.2020 16:17

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

44

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180164   с. Містечко, с. Ковганівка

Голова комісії:         Вовкогон Віра Марківна ( 1955 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Заступник голови комісії:     Васькевич Ніна Дмитрівна ( 1963 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар                   Тищенко Олена Миколаївна ( 1973 р.н.) - від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС».

Члени комісії:

Сичевська Валентина   ( 1954 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Остапенко Людмила Олексіївна ( 1960 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Байдюк Майя Андріївна ( 1966 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Бондарчук Катерина Олегівна ( 1993 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.