МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

46

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180166   с. Нові Озеряни

Голова комісії:         Нездимовська Валентина Григорівна ( 1966 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Заступник голови комісії:     Ткаченко Валентина Григорівна ( 1961 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар                   Савлук Тетяна Володимирівна ( 1986 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Члени комісії:

Савицька Ганна Григорівна ( 1955 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Ткаченко Сергій Андрійович ( 1957 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Максимович Тетяна Демидівна ( 1957 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Рябчук Вікторія Володимирівна ( 1968 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Барсук Тетяна Броніславівна ( 1976 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Грищенко Наталія Василівна ( 1977 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.