Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180163   с. Лазарівка

Дата: 09.10.2020 16:16

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

43

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180163   с. Лазарівка

Голова комісії:         Макарчук Любов Сергіївна ( 1968 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісії:     Кириченко Валентина Августівна ( 1961 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Секретар                   Гарбовська Галина Павлівна ( 1954 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Члени комісії:

Аврамчук Василь Володимирович ( 1954 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Клименко Тетяна Кузьмівна ( 1964 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Аврамчук Ніна Миколаївна ( 1965 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Макарчук Григорій Михайлович ( 1966 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мешковець Олена Іванівна ( 1967 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Примаченко Оксана Олександрівна ( 1972 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.