Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180162   с. Карабачин

Дата: 09.10.2020 16:14

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

42

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180162   с. Карабачин

Голова комісії:         Івасенко Олена Юріївна ( 1984 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Заступник голови комісії:     Дударенко Галина Василівна ( 1954 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар                   Соцкова Діана Андріївна ( 1994 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Члени комісії:

Тарасевич Олена Іванівна ( 1953 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Вербицька Лідія Олександрівна ( 1955 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Ковальчук Людмила Іванівна ( 1971 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.