МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

38

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180158   смт Брусилів( Лікарня )

Голова комісії:         Коструба Валентина Михайлівна ( 1963 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісії:     Макаренко Валентина Альбінівна ( 1972 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Секретар                   Кучеренко Ліна Миколаївна ( 1974 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Члени комісії:

Старовойтенко Тетяна Василівна ( 1963 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Кравчук Світлана  Михайлівна ( 1969 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Саєнко Софія Дмитрівна ( 1970 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Свидовський Микола Володимирович ( 1989 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Нечипоренко Віта Миколаївна ( 1991 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Яременко Вадим Володимирович ( 1994 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.