МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

37

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180157   смт Брусилів( Будинок культури )

Голова комісії:   Федишина Ксенія  Василівна ( 1962 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Заступник голови комісії:     Котлярчук Микола Григорович ( 1950 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Секретар             Омельченко Ольга Вікторівна ( 1971 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Члени комісії:

Котлярчук Галина Федорівна ( 1957 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Вернидуб Надія Миколаївна ( 1961 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Ковальчук Лариса Михайлівна ( 1961 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Королюк Таїса Григорівна ( 1972 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Руденко Олександра Юріївна ( 1981 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Кіріченко Аліна Миколаївна ( 1990 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.