Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180159   смт Брусилів( с. Водотиї )

Дата: 09.10.2020 16:09

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

39

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180159   смт Брусилів( с. Водотиї )

Голова комісії:         Гусар Олена Олексіївна ( 1971 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісії:     Левківська Ірина Анатоліївна ( 1978 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Секретар                   Коханська Наталія Юріївна ( 1971 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Члени комісії:

Сичов Віктор Йосипович ( 1955 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Бовкун Тамара Петрівна ( 1956 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Правдивець Антоніна Михайлівна ( 1957 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Познахор Наталія Іванівна ( 1972 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Касьянова Тетяна Василівна ( 1980 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.