МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт Брусилів

16 год 20 хв.

28 вересня 2020 року                                                                                 № 15

Про  реєстрацію представника місцевої організації партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу , на перших виборах депутатів, сільських, селищних ,міських голів виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши подання Житомирської обласної організації партії «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» про реєстрацію представника Захарченка Андрія Васильовича , 2 травня 1986 р.н.,  відповідно до  ч.3 ст.236 Вибочого кодексу України. Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

1. Зареєструвати Захарченка Андрія Васильовича, представником Житомирської обласної організації політичної партії «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Брусилівській селищній територіальній виборчій комісії.

Голова комісії                                                                                        Халак К. В.

Секретар комісії                                                                                Потійчук В.О.