Про реєстрацію представника місцевої організації партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу , на перших виборах депутатів, сільських, селищних ,міських голів на виборах 25 жовтня 2020 року Борового Павла Степановича

Дата: 01.10.2020 11:47

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт Брусилів

16 год 20 хв.

28 вересня 2020 року                                                                                 № 16

Про  реєстрацію представника місцевої організації партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу , на перших виборах депутатів, сільських, селищних ,міських голів виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши заяву Житомирської обласної  організації партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» про реєстрацію представника Борового Павла Степановича, 24 листопада 1963 р.н., відповідно до  ч.3 ст.236 Вибочого кодексу України. Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

Зареєструвати Борового Павла Степановича,   представником Житомтрської обласної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» у Брусилівській селищній територіально виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

Голова комісії                                                                                        Халак К. В.

Секретар комісії                                                                                Потійчук В.О.