Житомирська область, Житомирський район

Про реєстрацію представника місцевої організації партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу , на перших виборах депутатів, сільських, селищних ,міських голів на виборах 25 жовтня 2020 року Старченко Наталії Володимирівни

Дата: 01.10.2020 11:40

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А
смт Брусилів

28 вересня 2020 року                                                                                 № 14

Про  реєстрацію представника місцевої організації партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу , на перших виборах депутатів, сільських, селищних ,міських голів виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши заяву Житомирської обласної організації партії «СЛУГА НАРОДУ» про реєстрацію представника Старченко Наталію Володимирівну,  6 лютого,1982 р,н., відповідно до ч.3 ст.236 Вибочого кодексу України. Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

1. Зареєструвати Старченко Наталію Володимирівну, представником Житомирської обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» в Брусилівській селищній територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

Голова комісії                                                                                 Халак К. В.

Секретар комісії                                                                          Потійчук В.О.