Житомирська область, Житомирський район

Про реєстрацію представника місцевої організації партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу , на перших виборах депутатів, сільських, селищних ,міських голів на виборах 25 жовтня 2020 року Тарасюка Андрія Васильовича

Дата: 01.10.2020 11:38

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А
смт Брусилів

28 вересня 2020 року                                                                                 № 13

Про  реєстрацію представника місцевої організації партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу , на перших виборах депутатів, сільських, селищних ,міських голів виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши заяву Житомирської обласної організації партії «ПРОПОЗИЦІЯ» про реєстрацію представника Тарасюк Андрія Васильовича, 19 червня, 1988 р.н., відповідно до  ч.3 ст.236 Вибочого кодексу України Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

1. Зареєструвати Тарасюка Андрія Васильовича, представником Житомирської обласної організації політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ» в Брусилівській селищній територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

Голова комісії                                                                                        Халак К. В.

Секретар комісії                                                                          Потійчук В.О.