Житомирська область, Житомирський район

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду селищного голови Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області Габенця Володимира Васильовича.

Дата: 01.10.2020 11:33

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт Брусилів

16 год 10 хв.

18 вересня 2020 року                                                                                 № 7

про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду селищного голови Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області на перших виборах депутатів, сільських, селищних ,міських голів виборах 25 жовтня 2020 року Габенця Володимира Васильовича.

Розглянувши подання Габенця В.В. про реєстрацію довірених осіб, Петрашенко  Тетяну Петрівну та Стадник  Орисю  Борисівну відповідно до до ч.6 ст.238 Вибочого кодексу України

постановляє:

1. Зареєструвати Петрашенко Тетяну Петрівну, 1981 р.н.,  довіреною особою кандидата на посаду селищного голови Габенеця Володимира Васильовича.

2. Зареєструвати Стадник Орисю Борисівну, 2000 р.н.,  довіреною особою кандидата на посаду селищного голови Габенеця Володимира Васильовича.

Голова комісії                                                                                        Халак К. В.

Секретар засідання                                                                           Торбенко Г. О.