Брусилівський район, Житомирська область

ЩИРА ПОДЯКА!

Колектив Брусилівського ЦДЮТ «МРІЯ» та батьківський комітет висловлюють щирі слова подяки народному депутату України Дзюблику Павлу Володимировичу за спонсорську допомогу, яку наш заклад отримав. Дякуємо за виділені кошти в сумі 100000 гривень на придбання технічних засобів:комп’ютер(2шт.), кольоровий  принтер,  фотоапарат, сабвуфер МАГ5000ВАТ, швейний оверлок ,кінопроектор та екран(для театру тіней) та різні кабельні комунікації для розвитку здібностей дітей та молоді у сфері художньо-технічної творчості, здобуття ними первинних професійних знань, вмінь і навичок, необхідних для їх соціалізації, подальшої самореалізації та професійної діяльності.

З повагою, колектив Брусилівського ЦДЮТ «МРІЯ»