ЩИРА ПОДЯКА!

Дата: 28.11.2017 16:33

Колектив Брусилівського ЦДЮТ «МРІЯ» та батьківський комітет висловлюють щирі слова подяки народному депутату України Дзюблику Павлу Володимировичу за спонсорську допомогу, яку наш заклад отримав. Дякуємо за виділені кошти в сумі 100000 гривень на придбання технічних засобів:комп’ютер(2шт.), кольоровий  принтер,  фотоапарат, сабвуфер МАГ5000ВАТ, швейний оверлок ,кінопроектор та екран(для театру тіней) та різні кабельні комунікації для розвитку здібностей дітей та молоді у сфері художньо-технічної творчості, здобуття ними первинних професійних знань, вмінь і навичок, необхідних для їх соціалізації, подальшої самореалізації та професійної діяльності.

З повагою, колектив Брусилівського ЦДЮТ «МРІЯ»