ЩИРА ПОДЯКА!
Колектив Брусилівського ЦДЮТ «МРІЯ» та батьківський комітет висловлюють щирі слова подяки народному депутату України Дзюблику Павлу Володимировичу за спонсорську допомогу, яку наш заклад отримав. Дякуємо за виділені кошти в сумі 100000 гривень на придбання технічних засобів:комп’ютер(2шт.), кольоровий принтер, фотоапарат, сабвуфер МАГ5000ВАТ, швейний оверлок ,кінопроектор та екран(для театру тіней) та різні кабельні комунікації для розвитку здібностей дітей та молоді у сфері художньо-технічної творчості, здобуття ними первинних професійних знань, вмінь і навичок, необхідних для їх соціалізації, подальшої самореалізації та професійної діяльності.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04348504/6816fab94758a74d37c5c2303bac6527.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04348504/f2d022dff18e8142c8ee5e0f85a9a6f6.jpg)
З повагою, колектив Брусилівського ЦДЮТ «МРІЯ»