День молоді у Брусилові

Дата: 29.06.2017 16:22

Чудова пора року подарувала нам не тільки теплий літній  день, а й прекрасне свято - День молоді, яке сповнене   невичерпної бадьорості і романтики. 24 червня біля селищного Будинку культури проводилися заходи з нагоди цього свята - «караоке», молодіжний пісенний фестиваль «Лунає пісня над Здвижем»  та святковий вечір відпочинку.

Із вітальним словом виступив заступник Брусилівського селищного голови В.В. Шкуратівський. Танцювальну композицію подарували юні аматори  Озерського сільського Будинку культури. Наш Брусилівський край добре відомий завдяки творчості обдарованої молоді, і щорічний молодіжний пісенний фестиваль «Лунає пісня над Здвижем» відкриває нові зірки. Щирими оплесками зустрічали глядачі С.Бієтреу,(Карабачин) Р.Стаднюк, Н.Скуратівську,А.Івасенко (Бркусилів)В.Царенка (Ставище) а також ведучих Дарину Луцюк та Раісу Стаднюк. «Караоке» провели спеціалісти служби у справах дітей, сімї та молоді Брусилівської селищної ради. Фестиваль та вечір відпочинку підготували і провели працівники селищного Будинку культури. Спонсором свята була Брусилівська селищна рада.