Фото без описуНапередодні Міжнародного дня сімї і Дня матері в Брусилові проходив фестиваль народної творчості  «Родинні скарби Брусилівщини». Головною метою фестивалю є відродження та    популяризація культурних і моральних цінностей сім’ї, розвиток народної творчості, виявлення і підтримка творчих родин, виховання художнього смаку та підвищення престижу української національної культури. Організатором  фестивалю народної творчості  «Родинні скарби Брусилівщини» є відділ культури, туризму та діяльності   засобів масової інформації Брусилівської селищної ради і селищний Будинок культури. Розпочали фестиваль начальник культури, туризму та діяльності   засобів масової інформації  Брусилівської селищної ради та директор СБК Федишина К.В.. З вітальними словами до учасників фестивалю та глядачів звернулися Брусилівський селищний голова Габенець В.В. та перший заступник голови  Брусилівської райдержадміністрації  Ненюк О.О.. Бурхливими аплодисментами глядачі дякували за пісні родинним колективам Ольшанських з Хомутця, Коваль  та Знайд з Брусилова. Цікавими були виступи родин з Бикова, Соловіївки, Дивина, Покришева та Привороття. В рамках фестивалю проходила виставка декоративно-ужиткового  мистецтва  родин  Черенко з села Хомутець, Угніч з  села Привороття та  Кононученко з  Брусилова. По закінченню фестивалю всім учасникам були вручені цінні подарунки  від головного  спонсора фестивалю - Брусилівського селищного голови Габенця В.В., який запропонував провести в Костовцях на Трійцю свято «Мамо, тобі низесенько вклонюсь»  з участю сімейних аматорських колективів, адже нашому творчому роду ніколи не буде переводу!..

Виступ Брусилівського селищного голови Габенця Володимира Васильовича

Виступ начальника відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації   Філоненко Лариси Миколаївни

Ведуча фестивалю "Родинні скарби Брусилівшини" Ксенія Федишина

Сім'я Ольшанських Сергій, Юлія, Ярослав, Вікторія  с.Хомутець

Царук Людмила  із донькою Марією с.Дивин

Сім'я  Коваль Валентин, Анастасія,Владислав, Володимир смт.Брусилів

Сестрички  Гашумові  Еля і Каміла  с.Романівка

Заєць Парасковія з внучками Саєнко Анастасією та Попіль Катериною с.Соловіївка

Знайда Аня із сином Артемом смт.Брусилів

Конюк Аліна Новицька Леся с.Биків

Родина Лукашевич-Старовойт с.Озера

Родинний колектив с.Покришів

Угніч Ірина із донькою Анастасією с.Привороття

У рамках фестивалю родинної творчості "Родинні скарби Брусилівщини" в залі була розміщена виставка декоративно-ужиткового  мистецтва родин:

- Черенко із Хомутця

- Угніч із Привороття