БРУСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРУСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради

11.06.2020 р.                                                                                               № 51

Головував: Заступник селищного голови, голова комісії Василь ЗАХАРЧЕНКО

Заступник голови комісії Олександр ДЗЯДЕВИЧ

Секретар комісії: -  Ірина ДОРОГІНА

Присутні члени комісії: Коструба М.В., Шуляренко В.П., Овсієнко І.Л., Мазуренко В.В., Шарамко М.П., Бондарчук М.М., Тарасюк В.В., Омельчук І.В., Прохоренко С.К., Білоцький В.А., Крушинська С.Ю., Бортнічук Т.Й.

Запрошені: Шкуратівський В.В., Толпиго Л.В., Кавтиш О.Я, Чмуневич М.І., Омельчук Т.В., Барановська Н.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Про відміну оздоровлення дітей Брусилівської селищної ради  на період червень-серпень 2020 року.

Доповідач:   Захарченко В.В. – голова комісії, заступник селищного голови

Приймають участь в обговоренні:

Овсієнко І.Л.- начальник відділу фінансів, планування, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради

Барановська Н.В.-  головний спеціаліст відділу фінансів, планування, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради

Чмуневич М.І. – начальник відділу освіти та спорту селищної ради

Шуляренко В.П. – завідувач Брусилівським відділенням Коростишівського відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»

Тарасюк В.В. – начальник Брусилівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

(Члени комісії одноголосно затвердили порядок денний та регламент роботи засідання).

1. СЛУХАЛИ: Про відміну оздоровлення дітей Брусилівської селищної ради  на період червень-серпень 2020 року.

Доповідач:   Захарченко В.В. – голова комісії, заступник селищного голови

ВИСТУПИЛИ:

Чмуневич М.І. – начальник відділу освіти та спорту селищної ради

Голосували: «за» -15, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення  комісії з урахуванням пропозицій та зауважень:

У зв’язку із зростанням показників поширення захворюваності на COVID-19 на території України:

1. Рекомендувати виконавчому комітету селищної ради на позачерговому засіданні виконавчого комітету  прийняти рішення щодо відміни  оздоровлення дітей Брусилівської селищної ради  на період червень-серпень 2020 року.

2.  Рекомендувати тендерному комітету Брусилівської селищної ради розглянути питання щодо розірвання раніше укладених договорів:

- від 25.03.2020 року № 1-П «Про закупівлю послуг за державні кошти», укладений  Брусилівською селищною радою з ТОВ «Туристично – оздоровчий комплекс «Едельвейс»;

- від 15.04.2020року № 2-М «Про закупівлю послуг за державні кошти», укладений  Брусилівською селищною радою з КП «Дитячий оздоровчий заклад «Зорька».

3. Рекомендувати Брусилівській селищній раді на черговому засіданні сесії сьомого скликання внести відповідні зміни до селищного бюджету на 2020 рік.

4. Начальникам відділів: комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради (Бортнічук Т.Й.), культури, туризму та діяльності засобів масової інформації селищної ради (Філоненко Л.М.) забезпечити  інформування населення про прийняте рішення з використанням веб сайтів та інших комунікаційних засобів.

5. Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради (Захарченко В.В.)  направити дане Рішення та Протокол  комісії  до виконавчого комітету селищної ради для відповідного реагування.

Голова комісії          /підпис існує/                                   Василь ЗАХАРЧЕНКО

Секретар комісії        /підпис існує/                                           Ірина ДОРОГІНА