БРУСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРУСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради

10.06.2020 р.                                                                                               № 50

Головував: Заступник селищного голови, голова комісії Василь ЗАХАРЧЕНКО

Заступник голови комісії Олександр ДЗЯДЕВИЧ

Секретар комісії: -  Ірина ДОРОГІНА

Присутні члени комісії: Коструба М.В., Шуляренко В.П., Овсієнко І.Л., Мазуренко В.В., Шарамко М.П., Бондарчук М.М., Тарасюк В.В., Омельчук І.В., Прохоренко С.К., Білоцький В.А., Крушинська С.Ю., Бортнічук Т.Й.

Запрошені: Огородник А.М., Толпиго Л.В., Кавтиш О.Я, Яковчук С.В., Чмуневич М.І., Тюрменко Л.А.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Про виведення з режиму простою комунальний заклад «Брусилівська дитяча юнацька спортивна школа».

Доповідач:   Захарченко В.В. – голова комісії, заступник селищного голови

Приймають участь в обговоренні:

Тюрменко Л.А. – директор комунального закладу «Брусилівська дитяча юнацька спортивна школа»

Чмуневич М.І. – начальник відділу освіти та спорту селищної ради

Шуляренко В.П. – завідувач Брусилівським відділенням Коростишівського відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»

Тарасюк В.В. – начальник Брусилівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

(Члени комісії одноголосно затвердили порядок денний та регламент роботи засідання).

1. СЛУХАЛИ: Про виведення з режиму простою комунальний заклад «Брусилівська дитяча юнацька спортивна школа».

Доповідач:   Захарченко В.В. – голова комісії, заступник селищного голови

ВИСТУПИЛИ:

Чмуневич М.І. – начальник відділу освіти та спорту селищної ради

Голосували: «за» -15, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення  комісії з урахуванням пропозицій та зауважень

1. Беручи до уваги Акт обстеження виконання карантинних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню наслідків COVID-19 на території Брусилівського району від 10.06.2020 року та можливості відновлення роботи закладів фізичної культури та спорту, вивести з режиму простою комунальний заклад «Брусилівська дитяча юнацька спортивна школа» з 11.06.2020 року.

2. Рекомендувати Брусилівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області (Тарасюк В.В.) забезпечити контроль за дотриманням карантинних заходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 (зі змінами та доповненнями) в комунальному закладі «Брусилівська дитяча юнацька спортивна школа».

Голова комісії                                                               Василь ЗАХАРЧЕНКО

Секретар комісії                                                           Ірина ДОРОГІНА