Фото без опису  Медичний працівник -    професія   особлива  і  шанована, одна з  найважливіших у  нашому  суспільстві.    Це  щоденна    невтомна праця  у день і вночі, в  холод  і  спеку,  у лікарні   і на вулиці,  в  мирні  дні  і в  час   бойових   дій, найгуманніша професія, яка   приводить  у  цей  світ,  береже і  рятує життя!

Кажуть, що лікар - це посередник   між людиною та Богом!  І в це свято  віриться.  Лікарство -  завжди  цінувалося,  як  особливий   талант. Часто   лише   за лічені  секунди  лікар  має  зробити  все можливе, щоб  пацієнт  не  опинився   «за межею».

Зібраність, відповідальність, освіченість і  професійна  майстерність,  виваженість    дій  і  впевненість  у правильності   прийнятого  рішення,  співчуття   і   людська  доброта  все це є  в людині,  на  яку остання   крихка  надія.

Носити білий   медичний   халат  -  почесно  і  надзвичайно  відповідально.

Медикам  пацієнти  довіряють  свої  хвилювання,  болі,  страхи  і  найдорожче  -  своє  здоров’я. Ця  професія  виснажлива  і  жертовна,  вона  вимагає  від   кожного  медпрацівника  великої  самовідданості,  милосердя,  витримки  і  терпіння,  бо  разом  з  хворими  вони  переживають  їх  болі і  страждання, часто  наражаючись  на  професійні  небезпеки,  часом  ризикуючи  і  власним  життям.

Медики зцілюють  душу,  лікують   тіло,  бо знають :  найцінніше  і  найдорожче -  здоров’я і  повноцінне  життя.  Докладають    знання, вміння  і  досвід.  Не  шкодують  часу,  зусиль   і  теплих  слів.  Вселяють  віру,  повертають  надію,  надихають  на  перемогу  над  хворобою. Ведуть  невпинну  боротьбу  з  недугами  для  збереження   здоров’я   нації,  розвитку гармонійного  суспільства.

Шановні  медичні  працівники  Брусилівщини,  молоді  фахівці  і  ветерани   медицини,   лікарі   і  їх  надійні  помічники, працівники екстреної  медичної  допомоги,  аптек і  санітарної  служби, з  глибокою  повагою  та  безмежною  вдячністю за вірність  покликанню, відданість  професії, прийміть  щирі  вітання  і  низький  уклін за  вашу благородну   справу – вартових  здоров’я. Нехай  кожне нове  життя,  кожне  збережене  життя,  кожне  усміхнене  обличчя,  радісні  і  щасливі  очі  ваших  пацієнтів  будуть  вам  найвищою  нагородою за  ваші  старання  і  труд !

Голова Брусилівської  селищної  ради   В.В.Габенець