Другий Всеукраїнський фестиваль імені Івана Сльоти «А льон цвіте»

Дата: 06.06.2018 10:07

2 червня в Житомирській обласній філармонії імені С.Ріхтера відбувся другий Всеукраїнський фестиваль імені Івана Сльоти «А льон цвіте», в якому взяли участь більше 30 хорових колективів та ансамблів  з Київської, Черкаської, Полтавської, Вінницької,  Миколаївської, Рівненської та Житомирської областей. Всі учасники фестивалю виконували пісні, автором яких був Іван Михайлович Сльота. І, як відзначив   у своєму вітальному слові керівник апарату Житомирської ОДА Олексій Шатило, це символічно, адже  пісні Івана Сльоти є візитною карткою нашої області. Особливі слова подяки адресувалися  усім музикантам і співакам України, які своєю творчістю популяризують та продовжують життя пісень та віршів нашого видатного земляка. Фестиваль  розпочався виступом Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» імені Івана Сльоти, який виконав пісню «А льон цвіте…».

Впродовж шести годин глядачі насолоджувались виступами творчих аматорських колективів. Вперше на фестивалі прозвучала пісня «Мамина хустка» у виконанні народного аматорського ансамблю «Чарівниця» Брусилівського селищного Будинку культури, і як нагорода- були численні аплодисменти від глядачів та вигуки «Браво!!!» Ансамбль нагороджено дипломом фестивалю та в подарунок отримали збірник пісень і портрет Івана Сльоти. А голова Брусилівської селищної ради В.В. Габенець вручив квіти дружині  професора, композитора і поета І.Сльоти, заслуженій артисті України Валентині Бартош і подякував за прекрасну можливість насолоджуватися розмаїттям пісень, яким жити у віках.

К.Федишина, директор СБК