Подарунок для жителів Брусилівщини

Дата: 02.05.2018 16:55

Чудовий весняний подарунок для жителів Брусилівщини підготував Поліський академічний  «Льонок» – один із найвідоміших творчих колективів України, краса і гордість національного вокально-хореографічного мистецтва. Ансамбль є істинним носієм найкращих традицій колективного співу і народної хореографії, самобутнього  фольклору.

Ансамбль «Льонок» засновано у 1958 році при Житомирській філармонії.  Біля витоків ансамблю, перш за все, стояли музикознавець і славетний поет-перекладач Борис Тен (Микола Хомичевський) та видатний діяч української хорової культури Анатолій Авдієвський.  З 1970  року до липня 2014 року  художнім керівником і головним диригентом ансамблю був Іван Сльота.  Іван Михайлович до останнього подиху був із колективом. У вересні 2014 року було прийнято рішення про присвоєння Поліському академічному ансамблю пісні і танцю «Льонок» Житомирської обласної філармонії імені Івана Сльоти.

Андреєва Г.М, методист СБК