Директор Житомирського обласного центру зайнятості  з робочим візитом відвідала Брусилівський район

Дата: 14.09.2017 15:41

Директор Житомирського обласного центру зайнятості  Корінна Галина Віталіївна з робочим візитом відвідала Брусилівський район. Відбулася зустріч з головою Брусилівської громади Габенцем Володимиром  Васильович та колективом Брусилівського районного центру зайнятості.

Під час зустрічі обговорено основні напрямки співпраці служби зайнятості та новоутворених громад в плані створення нових робочих місць, підбору працівників, проведення громадських робіт.

Директор Галина Корінна зупинилась на питаннях реформування   служби зайнятості , оплати праці  фахівців, удосконаленні форм роботи з безробітними та роботодавцями, над підняттям іміджу служби зайнятості, як надійного партнера роботодавців при підборі персоналу.

Голова громади Володимир Габенець виділив пріоритетні напрямки роботи громади, які в першу чергу стосуються змін у освіті, медицині, соціальному захисті, створенні нових робочих місць, альтернативних джерелах енергозабезпечення, пошуках інвестицій.

Директор районного центру зайнятості Олександр Дрозд поділився досягненнями  та робочими проблемами, а також перспективними напрямками співпраці  з Брусилівською об’єднаною територіальною громадою.

Л. Левківська, фахівець з профорієнтації