Дата: 17.01.2018 15:01

16 січня 2018 року у Брусилівській селищній раді для в.о. старост та керівників структурних підрозділів Брусилівської об’єднаної територіальної громади був проведений захід працівниками Коровтишівського ОМВК на тему: «Агітаційно-роз’яснювальна робота серед населення району щодо виконання громадянами України свого Конституційного обов’язку та Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» із залученням засобів масової інформації».
Даний захід для нас провели: заступник військового комісара Коростишівського ОМВК Кожухов Петро Васильович, головний спеціаліст відділення комплектування Коростишівського ОМВК Шумська Оксана Леонтіївна та рядовий відділення комплектування Коростишівського ОМВК Заєць Андрій Анатолійович.

Загальний відділ селищної ради