Збори блогерів  відбулися у центральній бібліотеці ім. Г.М. Ткаченка

Дата: 05.07.2017 14:47

Вчитель іноземних мов Брусилівської ЗОШ №1 О.М.Полянчук тренер-консультант з іноземних мов, керівник мовного центру «Спікшпрехен», поповнила ряди блогерів – з чим її радо привітали  працівники Брусилівської центральної бібліотеки ім.Г.М.Ткаченка. Побажали успіхів Олені Миколаївні ведучі блогів з новинами нашої бібліотеки Оксана Макаренко (блог «Бібліотечна муза» з 2013 р.) та Ірина Калейчик (блог «Библиомир-ОК!» з 2014 р.) І хто ж зрозуміє нагальні питання блогера-початківця краще, ніж "посестри клавіатури"?.

О.М. Макаренко, бібліотекар читального залу                                                                                                                                             Брусилівської центральної бібліотеки ім.Г.М.Ткаченка