Щира вдячність

Дата: 21.11.2017 14:00

На життєвому шляху кожного зустрічаються люди, які гарними пафосними словами керують помислами інших, а пишними фразами  зводять мости і розбудовують міста. Але на щастя , є й такі люди, у яких слово крокує поруч з ділом. Одними з таких людей є компанія « Аграрні системні технології» та народний депутат України Павло Володимирович Дзюблик. Не таємниця, що багато разів «А.С.Т.» допомагали нашому ДНЗ, не одна добра справа була зроблена в садочку за їх кошти. Сьогодні хочеться знову сказати багато добрих слів на їх адресу.

Цей рік «А.С.Т.» та Павло Володимирович допомогли нам покращити матеріально-технічну базу нашого закладу виділивши нам по 10 тисяч гривень, за які ми придбали: пилосос, дитячі вішалки для рушників на 20 дошкільнят та оргтехніку (ноутбук,принтер).

Шановні наші добродії – компанія «Аграрні системні технології» та Павло Володимировичу, ми дякуємо Вам за небайдужість, за велике серце, за добрі справи, які прикрашають сьогодні наше майбутнє.

З повагою і вдячністю

завідувач Хомутецьким ДНЗ «Малятко»

Ковальчук Надія Григорівна.