Обережно вибухонебезпечні предмети !

Дата: 15.02.2018 12:06

З часів минулої світової війни у землі залишилось багато вибухонебезпечних  предметів  (авіаційні  бомби, снаряди, інженерні і артилерійські  міни, гранати, набої тощо).

Брусилівський районний сектор управління ДСНС України у Житомирській області звертається до всіх жителів району, насамперед дітей!

При виявленні підозрілих предметів у жодному разі не чіпайте їх, а тим паче ні в якому разі не намагайтеся переміщувати знайдені предмети в інше місце.

Виявивши вибухонебезпечні предмети, необхідно повідомити про знахідку оперативно-рятувальну службу району по телефону «101».

До прибуття фахівців, позначте місце знаходження підозрілих предметів та, по можливості, забезпечте охорону їх, щоб ніхто не наближався до небезпечного місця.

Будьте  обережні  при виявлені вибухонебезпечних предметів. Тільки  найсуворіші дотримання правил безпеки можуть виключити випадки підриву.

Брусилівський районний сектор управління

ДСНС України у Житомирській області