27 грудня 2017 року в приміщенні СБК пройшло новорічне свято для дітей Брусилівської громади. Працівники, вихованці ЦДЮТ «МРІЯ»  підготували цікаву новорічну, музичну виставу «Попелюшка», на бал до якої завітали  казкові  персонажі з інших казок. Вистава була дуже насиченою та доволі цікавою. Кожен з героїв, які були фантастичними і неперевершеними, мав можливість провести конкурс з дітьми та вручити їм новорічні призи.

 Колектив ЦДЮТ «Мрія» щиро дякує працівникам СБК , директору КОЗНЗ Брусилівської гімназії імені Г.О. Готовчиця Нікітчину О.Ю. та педагогу організатору Зайченко Н. М.; головному спеціалісту відділу освіти,культури,охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту Брусилівської РДА Ковалю В. М за організацію та участь в казковому  дійстві. Висловлюється подяка працівникам СБК за забезпечення подарунками для проведення цікавих конкурсів; щира підтримка від відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради, а також голові Брусилівської селищної ради Габенцю В.В. за солодкі подарунки дітям-учасникам вистави.

Кожен долучився до створення справжньої новорічної театральної праці, праці від душі і серця. Всі ви-молодці!C:UsersяDesktopFB_IMG_1514463270859.jpg
 

    Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя. Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у Ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.

Щиро бажаємо радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює Ваші серця!

 

                                   Ще з дитинства люблю я це свято:
                                 За вікном сніговиця реве,
                                 Візерунки на вікнах морозні,
                                 В небі місяць, мов човен пливе.
                                 Зірочки заглядають у хату,
                                 Білий сніг у віконце летить,
                                 Розуміють дорослі й малята:
                                 На землі править диво в цю мить!
                                 Дивовижна ця ніч та чарівна,
                                 Кажуть, казка в цю мить ожива.
                                 Це бува о 12 рівно,
                                 Як промовиш чарівні слова!

 

Колектив ЦДЮТ «МРІЯ» вітає всіх  з Новим Роком та

Різдвом Христовим!

 

                                                                         Керівник гуртка «Дозвілля» Кириченко А.М.