Фото без описуУкраїна здавна славилася мужніми хлопцями та красунями-дівчатами.

Хоча козацька доба і скінчилася, та дух справжніх воїнів-захисників залишився у нашій крові, в нашому ДНК.  Уже другий рік на теренах нашої славної Брусилівщини проходить Всеукраїнська дитячо-юнацька військово–патріотична  гра „Сокіл” („Джура”). Її метою є виховання юних патріотівУкраїни на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Ідейні принципи цієї гри  виходять із лицарського покликання «Служіння Богові, Батьківщині, ближнім».

Цьогоріч, десять команд зі шкіл району  прийняли участь у цих не легких змаганнях. Кращі з кращих виборювали призові місця у цілому комплексі конкурсних завдань. Рої (команди) мали представити на огляд журі, конкурентів та гостей заходу багато своїх навичок: це і вміння надати першу медичну допомогу, і продемонструвати свої творчі здібності та знання з історії, і вміння вправлятися зі зброєю та проходити туристичну смугу перешкод, і марширувати та вправно виконувати команди, а також облаштовувати свій козацький курінь, варити куліш та ночувати в лісі. Втомлені, але сповнені завзяття і молодецької енергії,  наші юні патріоти на протязі двох днів показували високий рівень знань козацької справи. Переможцями одноголосно визнали команду «Козацькі звитяги» Брусилівської гімназії ім.Г.О.Готовчиця. Друге місце завоювали «Нащадки козаків» Осівецького НВК , третє – «Чорні запорожці» Лазарівського НВК.

Висловлюємо щирі слова вдячності тим людям, які не стояли осторонь і допомогли в організації та проведенні  гри «Сокіл»(«Джура»), а саме:  селищному голові Габенцю В.В.,начальнику Брусилівського районного сектору управління ДСНС України у Житомирській області Барсуку Ю.В., начальнику філії Коростишівського автодору Брусилів ДРП Воробей М.В. та голові громадської організації «Поліське козацтво св. Апостола Андрія Первозванного» Венчагову В.В.

Після закінчення змагань ми можемо впевнено сказати, що «Козацькому роду - нема переводу».Тож хочемо побажати командам продовжувати наші славні традиції, а переможцям – успіху в обласному етапі.