В Брусилові біля пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України 20 лютого був проведений мітинг по вшануванню пам’яті героїв «Небесної Сотні» та  учасників антитерористичної  операції на сході України.

Майдан став символом боротьби, символом прагнень українського народу до європейських цінностей у європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну  ціну- своє життя віддали найкращі сини і доньки України. І більшість з них – молоді та сильні, що тільки починали жити. Хвилиною мовчання присутні на мітингу вшанували пам'ять про наших земляків, які загинули за незалежну Україну, які боролися за права та свободу українського народу- учасників революції Гідності- Нечипоренка Анатолія Ілліча- уродженця селища Брусилів, і Сидорчука Юрія Володимировича, який  проживав в  с. Вільшка- обом посмертно присвоєно звання «Героя України», та учасників  антитерористичної операції на сході України- Жабенка Юрія Леонідовича, жителя селища Брусилів, посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ степеня, Стельмаха Олександра Миколайовича, жителя села Хомутець, посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ степеня, і Кірілова Даніїла Олександровича, жителя села Долинівка, посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ степеня. Поминальну панахиду провели священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату на чолі з  благочинним  Української православної  церкви Київського патріархату,  настоятелем Свято-Воскресенської церкви Брусилова отцем  Олегом Романиною.  Про своє бачення подій, які відбувалися на Україні у 2013-2014 роках, розповів пастор церкви «Світло Євангеліє» Ярослав Пуйда. Перед учасниками мітингу виступили селищний голова Габенець Володимиа Васильович, голова районної  ради  Рафальська  Ніна  Анатоліївна і  перший  заступник голови райдержадміністрації Ненюк Олександр Олександрович. Нам не повернути загиблих, і не повернути час назад, нам  залишається одне - зберігати пам'ять про них, щоб нарешті завершилася страшна війна на сході України, щоб спокійно могли жити, працювати  і вчитися наші діти.

Андреєва Г.М., методист СБК