Брусилівська селищна рада Житомирського району Житомирської області інформує про проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури на посаду старости  Брусилівської селищної ради на території Новоозерянського старостинського округу по питанню «Про затвердження на посаду старости Брусилівської селищної ради на території Новоозерянського старостинського округу Танасову Катерину Сергіївну».
  Громадське обговорення (громадські слухання) відбудуться з 12.02.2024 по 14.02.2024 року включно на території Новоозерянського старостинського округу Брусилівської селищної ради:

Дата проведення громадських слухань           Назва населеного пункту                Місце проведення громадських слухань               Час проведення громадських слухань
          12.02.2024                                              село Нові Озеряни                       приміщення Новоозерянського сільського клубу                           о 10.00

Уповноважені особи, які мають право на проведення громадського обговорення:
Шкуратівський Віктор Вікторович     -     секретар селищної ради, головуючий на громадському обговоренні
Савицька Лариса Іванівна    -    начальник відділу організаційно-кадрового забезпечення селищної ради, секретар громадського обговорення
Лужних Людми  ла Василівна    -    начальник відділу юридичного забезпечення селищної ради
Тушинська Оксана Василівна    -    адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради
Барсук Тетяна Броніславівна    -    фахівець із соціальної роботи служби соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

На збори  запрошуються  жителі Новоозерянського старостинського округу.  Право голосу на зборах  мають тільки жителі старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території старостинського округу. Інші учасники громадського обговорення, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь у зборах без права ухвального голосу.
 Особам, які хочуть взяти участь у громадському обговоренні (громадських слуханнях) з правом голосу, необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, передбачений для посвідчення особи та встановлення її місця проживання в Україні відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
 Додаткова інформація  про проведення громадських слухань надається відділом організаційно-кадрового забезпечення Брусилівської селищної ради за телефонам: (04162) 30322, моб.0969459093