Фото без опису

   Сьогодні в Україні відзначається день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

   Щиро вітаємо усіх причетних до цього свята!

   Основа будь якої культури перш за все – в самій людині. Бути працівником культури – це означає займатись улюбленою справою, бути в центрі самих цікавих, захоплюючих та яскравих подій, йти в ногу з часом, набиратись мудрості й досвіду у старшого покоління, запалювати маленькі зірочки таланту в дітях. Ви привносите в життя людей творчість, мистецтво та, як наслідок, гармонію й красу.

   Ваша праця по збереженню та примноженню духовних цінностей – одна із найбільш благородних і відповідальних місій. Саме Ви сприяєте гармонійному розвитку особистості, прищеплюєте любов до творчості у підростаючого покоління, збагачуєте духовний світ жителів Брусилівської громади, робите життя яскравішим.

  Ваші ідеї та клопітка праця дозволяють проводити різноманітні свята, організовувати концерти, які стають традиційними та користуються великою популярністю серед дітей, молоді та старшого покоління.

   Дякуємо за безмежну відданість своїй справі, за майстерність і талант.

  Бажаємо всім працівникам культури та майстрам народної творчості натхнення, невичерпної енергії, нових творчих ідей, досягнень та заслуженої віддачі.

  Добра, щастя, здоров’я, благополуччя і любові Вам та Вашим близьким. Зі святом!

 

Відділ культури, туризму та ЗМІ

Брусилівської селищної ради