Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

Весело, цікаво та неперевершено пройшли осінні свята в закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради. На один день садочки поринули у чудову осінню казку.  Різноманіття барв, веселощів та справжньої дитячої радості втілилися в чудові та цікаві святкові ранки й заняття.

Вихованці отримали неабияке задоволення від приходу осені-чарівниці. Адже вона подарувала малятам та дорослим безліч позитивних емоцій, гарний настрій, який відчувався в запальних таночках, цікавих іграх, а  також на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.