Наприкінці  березня   мобільна  бригада,  в  рамках  проекту.  Розбудови  стійкої  системи  громадського  здоров`я  відвідала  с. Дивин  та с. Соловіївка.

До складу  бригади  увійшли  фахівці   Брусилівського  відділення  Житомирського  районного  відділу   ДУ «ЖОЦКПХМОЗУ»

В  процесі  спілкування  жителі  ознайомлені з календарем  щеплень  та протиепідемічними  заходами,  щодо  недопущення  розповсюдження   інфекційних   хвороб.

Лікар   Гуренко Д. Я.   надала  окремі  медичні   послуги,  провела  амбулаторний    прийом   та  відвідала  хворих  вдома.

Передано  також  просвітницьку   друковану   продукцію  -  календарі  профілактичних  щеплень   та  буклети  щодо  імунізації  і захисту  від  інфекційних  хвороб,  та  важливості  вакцинації  населення  від  грипу  та COVID-19.

Валентина  ШУЛЯРЕНКО, завідувач  Брусилівського  відділення