ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради повідомляє, що з 10 лютого 2023 року починає надавати адміністративні послуги сектор видачі біометричних документів та посвідчень водія відділу.

Сервітут. Суперфіцій. Емфітевзис

Сервітут – обмежене право користуватися чужою земельною ділянкою. Сервітут встановлюється за участю власника ділянки і людей, які хочуть користуватися землею.

Запрошуємо взяти участь у проєкті “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”

В м. Житомир в період з 01 березня по 30 червня 2023 року відбудеться проект “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”. Проект реалізовується за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проекту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе".

ПОВЕРНЕМО ЗАКОННІ РУБЕЖІ КРАЇНИ: ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ОДНІЄЇ З 8 БРИГАД «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування 8 додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та       Державної прикордонної служби. Вони посилять українські сили під час майбутнього наступу.

У ЦНАПАХ ЖИТОМИРЩИНИ ТРИВАЄ НАБІР ДО ЛАВ “ГВАРДІЇ НАСТУПУ”. ДОЛУЧАЙТЕСЯ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ!

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

“ГВАРДІЯ НАСТУПУ”: У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ НАБІР У ШТУРМОВІ БАТАЛЬЙОНИ ВОСЬМИ НОВИХ БРИГАД

Охочі приєднатися до «Гвардії наступу» можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, скористатися телефоном гарячої лінії: 080 010 00 20 для консультації або ж прийти за адресою: м. Житомир, пл. Польова, 8 («Прозорий офіс»). Тут з добровольцем поспілкуються та запишуть у новий підрозділ за його вибором.

Лейкоз великої рогатої худоби

Лейкоз великої рогатої худоби – це хронічне інфекційне захворювання пухлинної природи, збудником якого є ретровірус. У тваринному світі найчастіше зустрічається лейкоз крові у корів.