Фото без опису      Брусилівська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проєкту Статуту Брусилівської селищної територіальної громади.

Над проектом Статуту працювала робоча група  за участі експерта Ради Європи.

Статут є документом, яким можна визначити  порядок громадської участі  жителів територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення.

З метою врахування  громадської  думки  на публічне обговорення виноситься  проєкт Статуту Брусилівської селищної територіальної громади.

З текстом проєкту Статуту Брусилівської селищної територіальної громади можна ознайомитись :

• На офіційному  сайті Брусилівської селищної ради https://brusylivska-gromada.gov.ua/news/1695640011/
  • у відділі секретаріату Брусилівської селищної ради за адресою: вул. Небесної Сотні, 2, смт. Брусилів.

2 жовтня 2023 р. об 11 год. в залі засідань селищної ради відбудеться громадське  обговорення  проєкту Статуту Брусилівської селищної територіальної громади у формі засідання « круглого столу» із залученням громадськості.

Участь в обговоренні можуть брати всі бажаючі члени громади.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та /або електронному вигляді e-mail: Фото без опису

впродовж одного місяця  з дня оприлюднення проєкту Статуту Брусилівської селищної територіальної громади, поштовим відправленням за адресою: вул. Небесної Сотні, 2, смт. Брусилів.

ЗАВАНТАЖИТИ СТАТУТ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ