Фото без опису22 серпня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  шістдесят восьме  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.

На розгляд позачергового засідання виконавчого комітету селищної ради внесено 2 питання.

Порядок денний:

1. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Брусилівської селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав Панкової А.В.
  2. Про надання Юфімовичу Д.А. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Ірина ВОЙЦЕХІВСЬКА, секретар виконавчого  комітету селищної ради