На що необхідно звертати увагу при купівлі риби!

Риба - корисний продукт, що містить багато необхідних речовин, які не можна одержати з м'яса. Однак у риби є одна велика вада - вона дуже швидко псується. Саме тому дуже важливо вміти вибирати якісну та безпечну рибу.      Важливо, особливо у літній період, вберегти себе від споживання травмованої та мертвої риби. Жоден спосіб зберігання риби (посол, заморожування, приготування консервів) не може «виправити» зіпсовану рибу i гарантувати безпечність продукту, незалежно від умов зберігання та правильності механічної i теплової обробки. Ця риба може містити збудники інфекційних хвороб, паразитів чи небезпечні хімічні речовини. Одну з найбільших загроз може становити гостре інфекційне захворювання - ботулізм. На що звернути увагу перш за все при виборі риби?

РІШЕННЯМ РАДИ ОБОРОНИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАТИ ЛІСИ У СМУЗІ НА ГЛИБИНІ 30 КМ ВІД ЛІНІЇ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ, ЩО МЕЖУЄ З РЕСПУБЛІКОЮ БІЛОРУСЬ

На виконання Рішення ради оборони Житомирської області від 04.07.2023 року та Директиви командувача оперативного групування військ «Волинь», з метою збереження життя та здоров’я людей, забезпечення безпеки цивільного населення та організації взаємодії з військовим командуванням щодо здійснення робіт, передбачених спеціальними дозволами на користування надрами:

Пам’ятка для батьків!

Літо – найкраща пора для активного сімейного відпочинку. Вода в водоймах поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

Правила благоустрою

З метою моніторингу стану дотримання Правил благоустрою, забезпечення чистоти, утримання в належному санітарному стані території селища та населених пунктів, споруд сектору приватної забудови та прибудинкових територій тривають рейди щодо виявлення порушень Правил благоустрою населених пунктів Брусилівської громади. Так, днями, спеціалісти відділу самоврядного контролю Брусилівської селищної ради здійснили перевірку по вулицях селища Брусилів. В результаті роботи було складено 12 приписів на жителів населеного пункту із вимогою усунути порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою у 10-ти денний термін. В разі невиконання припису, на порушників будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення, що тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі від 340 до 1700 гривень. Розмір штрафу буде встановлюватись адміністративною комісією при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.

Підтримка гендерного підходу в радах ВПО

12 липня 2023 року в Селищному будинку культури Благодійною організацією «Благодійний фонд «СТАБІЛІЗЕЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ» за підтримки Агенства ООН у справах біженців спільно з Координаційною радою з питань внутрішньо переміщених осіб, відділом соціального захисту населення Брусилівської селищної ради та КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради проведено захід на тему: «Підтримка гендерного підходу в радах ВПО» в рамках проекту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб». Дякуємо модераторам Олександру Пінчуку та Ігорю Даниліну за підтримку та допомогу в інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаду.