Благодійний концерт «З Україною в серці!» в Лазарівці

В рамках проведення благодійних концертів «З Україною в серці!» В селі Лазарівка 14.07.2023 року було проведено благодійний концерт з метою адресного збору коштів та фінансової підтримки учасників бойових дій які проживають в Лазарівському старостинському окрузі. Це вже четвертий благодійний концерт, який був  організований  відділом культури, туризму та засобів масової інформації Брусилівської селищної ради спільно з селищним Будинком культури за участю працівників культури  та  аматорів народного мистецтва Брусилівської селищної ради.

Як два лікаря та дві медсестри з Житомирщини об’їхали 40 сіл і зробили тисячу щеплень

Трохи більше ніж за п’ять місяців бригади Овруцького та Брусилівського центрів первинної медико-санітарної допомоги здійснили 43 виїзди до більш ніж 40 населених пунктів і зробили загалом 1137 щеплень проти коронавірусної хвороби, дифтерії, правця та інших інфекцій. Причому половина пацієнтів були людьми віком 60 років і старше.

Про обов’язкове укладання договору на вивіз сміття

1. Згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи»  усі власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення  побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

ЯК ПОДБАТИ ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ`Я ПРАЦІВНИКІВ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ?

Тема ментального здоров’я на публічній службі досі стигматизується. Часто проблеми із психологічною рівновагою ігноруються та не сприймаються як дійсно важливі. І це не дивно, адже якщо працівник захворів та має фізичний прояв хвороби оточуючим легше усвідомити це та прийняти той факт, що якийсь період часу він не зможе виконувати свою роботу. Якщо ж працівник не може впоратися з викликами сьогодення на психоемоційному рівні, то це не привід відкрити лікарняний та відновити свої сили.

Відбулося шістдесят шосте  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

18 липня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  шістдесят шосте  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.